Bugun...
POLİS HAKLARI ÖCÜ DEĞİLDİR


Ünal BENLİALPER
benlialper
 
 
Reklam

POLİS HAKLARI ÖCÜ DEĞİLDİR

ARŞİVİMDEKİ GAZETELERİ DÜZENLERKEN GÖZÜME TAKILAN BİR HABER İLGİMİ ÇEKTİ VE GÖRSELLERİNİ AYIRDIM. SİZLER BELKİ DE OKUMUŞSUNUZDUR AMA BİR KERE DAHA GÜNDEME GELMESİNDE YARAR GÖRÜYORUM. POLİS HAKLARININ VE SORUNLARININ ANLATILDIĞI, HALK İLE PAYLAŞILDIĞI, DUYURULDUĞU VE ÇÖZÜMÜNÜN İSTENDİĞİ BROŞÜR, EL İLANI, AFİŞ VE BENZERİ DİĞER YAZILI BİLDİRİLERİN DAĞITIMI, ASILMASI VE YAYINLANMASI KİMLERİ, NEDEN VE HANGİ ZİHNİYET İLE BU KADAR ÇOK RAHATSIZ ETMEKTEDİR.

BUGÜN YİNE BİR POLİS ARKADAŞIMIZIN İNTİHAR HABERİNİ ALDIK. KİMİN UMURUNDA ! YİNE RUHİ BUNALIM SONUCU DENECEK VE ERTESİ GÜN UNUTULACAK. POLİSİN DE İNSAN OLDUĞUNUN, ONUN DA İNSAN GİBİ ÇALIŞMASI VE İNSAN GİBİ YAŞAMASI GEREKTİĞİ GERÇEĞİNDEN SON DERECE RAHATSIZLIK DUYANLAR ACABA BİR POLİSİMİZİN KENDİ CANINA KIYMASINDAN NE DENLİ ÜZÜNTÜ VE ACI DUYMAKTA VE DE VİCDANLARI BİR NEBZE OLSUN SIZLAMAKTADIR.

BU HABERDE ÖNEMLİ OLAN POLİSİN SORUNLARI, HAKLARI VE ÇEKTİĞİ SIKINTILARDIR. ÜZERİNDE ÖNEMLE DURULMASI GEREKEN KONU POLİSİN ÇIĞLIĞINI DUYABİLMEK VE ONUN DERTLERİNİ DİNLEYEBİLMEK, PAYLAŞABİLMEK VE VAR OLAN SIKINTILARI İLGİLİ MAKAMLARA İLETEBİLMEKTİR. EL AFİŞLERİ İZİNSİZ ASILMIŞ OLABİLİR. KİM ASARSA ASSIN BUNUN HİÇ BİR ÖNEMİ YOK. DOĞRU OLAN SORUNLARA ULAŞARAK HAKKANİYETİ SAĞLAMAKTIR. VİCDANLARI RAHATLATMAKTIR, KUL HAKKI YEMEMEKTİR.

 

NOT; ( İLGİLİ MAKAMLARA GİDEREK BU AFİŞLERİ TEK BAŞINA KENDİMİN YAPIŞTIRDIĞINI SÖYLEDİM VE KABAHATLER YASASINA MUHALEFETTEN CEZAMI DA ÖDEDİM. DİLERİM POLİSİMİZİN ÖZLÜK HAKLARI EN KISA SÜRE İÇİNDE İYİLEŞTİRİLİR VE SORUNLARINA ÇARE BULUNUR)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

VİDEO GALERİ
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Reklam
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI