Bugun...
REİS BU İŞİ ANCA SEN ÇÖZERSİN


Kağan KÜRTKARDEŞ
k
 
 
Reklam

YALNIZ OLDUĞUMU BİLİYORUM, AMA MÜCADELEMİ SÜRDÜRECEĞİM. KARARLIYIM.

SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ACİL ÇAĞRIDIR. POLİSİN İÇİNE TALTİF ADALETSİZLİĞİ  İLE NİFAK SOKMAK İSTENİYOR DİKKAT!

15 Temmuz 2016 Yüz sene sonrada hatırlanacak bir başarı mücadelesidir. Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla milyonlarca yürek tankın merminin karşısında siper olmuştur.

15 Temmuz başarısında rolü en fazla olan kurumlarımızdan gözbebeğimiz Emniyet teşkilatına nihayet hakettikleri taltifler verilmeye başladı. Ama taltif alan, almayan, bir kritersizlik, bin haksızlık, dağ fare doğurdu! Fetöcüler çoğunlukla bertaraf edilse de davranış aynen haksızlıklar devam ediyor. Fetöyle mücadele eden Müdürlere 7.000 TL taltif,  KOM-TEM şubelere 5.000 TL taltif, Narkoya 2.000, Darbe teşebbüsünde ve sonrasında bir fiil görev yapan memura 2000TL, İzinde olup vatan savunmasına koşup gelene 2.000 TL taltif verilmiştir. Helal olsun, sonuna kadar hakettiler.

Reis Buraya kadar her şey normal ANORMALLİK BURDA BAŞLIYOR Aynanın diğer tarafı ise Darbe teşebbüsünde ve sonrasında bir fiil görev yapan memura taltif verilmemiş, Senelik izinde ve doktor raporlu olduğu halde vatan savunması için göreve koşup gelen memura taltif verilmemiştir.

Aynanın keskin tarafından bakarsak, Fetöyle yıllarca iç içe abi kardeşçe geçinen Müdürlere taltif, Darbe teşebbüsü sonrasında, göreve bir hafta sonra zorla getirilene, eline silah almayı reddeden memura 2.000-7.000 arası TL taltif verildiği hayret ve şaşkınlıkla görülmüştür. NEREDEN Mİ ÇIKARIYORUZ Sosyal medyaya polis sitelerine bir göz atın daha vahim durumlar göreceksiniz.  Evet sosyal medya polisimizin gazını alır ama oynanan oyunun büyüklüğüne bakın, bu kadar haykırışa kulak verin bakalım Güzide Polislerimiz nasıl bir çapanoğlu ile karşı karşıyadırlar.

Bu durum öncelikle söz verildiği için 4 ay bir umut taltif bekleyen, onurlandırılmak istenen, canını düşünmeyen tek kaygısı Vatan olan polislerimiz arasında ayrımcılığa neden olmuştur. Bu işi kim planlamış ve hayata geçirmişse Emniyet teşkilatına bundan daha iyi nifak sokamazdı.

EN ACISI İSE  Personel içinde taltif verilmeyenler fetöcü olabilir, açığa alınabilir dedikodusuna yol açmıştır.(Kaynak haber 7-polishaber-memurlarnetforum vb.). Ben bu durumun yeni atanan ve başarılı işlere adım atan İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU’ya karşı bir operasyon olduğunu, Hükümete, dahası SİZ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA  karşı polisin güvenini sarsmaya çalışmak, üzüntü yaratmak amacı taşıdığını net görebiliyorum. Burada başarılı olamazlar Polisimiz vatanına, Milletine ve Liderine tarif edilmez bir aşkla bağlıdır. Ama kendi dinamiğinde kurum içinde çatışma çıkarmaya yönelik olduğu daha şimdiden yorumlardan ve sahada yaşananlardan anlaşılıyor.

Benim adım Kurtuluş SAVAŞ, göbek adım Kağan KÜRTKARDEŞ, burada polisinsesi.com adresinde Köşe Yazarları bölümünde yazdığım yazılar geriye dönük okunursa ama tesadüf, daha çok Allah’ın yardımı ile yazılan yazılarımın ne kadar isabetli ve doğru olduğu görülecektir. Yetkililerin uyarımı dikkate alması Devletimizin bekası gereğidir.

REİS her işe sen yetişiyorsun, hakkını helal et, yükün ağır, evde torununu sevip oturmak varken önce İslam-Vatan-Millet deyip en ağır taşın altına giriyorsun, bizler küçük cüsselerimizle, ama büyük yüreklerimizle, bin bir engellemeye rağmen sana destek vermeye çalışıyoruz. Bu taltif mevzusu sıradan bir mevzu değildir. Basitçe incelendiğinde bile altından Fetöristler çıkacaktır. Zira hiçbir polis idarecisi bu kadar haksız bir uygulamayı, planlama ve dağılımı istese de yapamaz. Gizli bir el polisin içine nifak sokmuş, sen ben kavgası çıkartmak istemiştir. Polisin hafızası hep yirmi yaşındadır. Bu hafızada adaletli bir taltif bulunmalıdır. Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN polise verilen ve verilmeyen taltif hususunda daha çok fırtınalar kopacaktır, acil olarak bu konunun araştırılmasına ihtiyaç var. Temiz bir Polis kuvveti, temiz bir siyasi arena ile daha güçlü daha ileri. Halk izliyor, yapılan doğru işlerin hakkını veriyor. Bir söze bakıyor, ‘Halkımızı meydanlara davet ediyorum’. RTE. 

Kurtuluş SAVAŞ

YAZARIN DİĞER YAZILARI

VİDEO GALERİ
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Reklam
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI