Bugun...

"polis" İLE İLGİLİ HABERLER

ERKEKLEŞİP BENİ DE AT DEDİ POLİS TE ATTI
İçeriye aranmadan girmek isteyen avukatlara destek olan Kocasakal, Polise 'At beni, hadi beni de dışarı at' diye bağırın..
38 ayrı sınavın daha soruları çalınmış!
Polis Meslek Yüksekokulları Öğrenci Adaylığı Sınavı da bunların içinde
İç Güvenlik Paketi yasalaştı
Kamuoyunda "İç Güvenlik Paketi" olarak da bilinen, Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu, Jandarma Teşkilat, Görev ve Yetkile..
SPOR POLİSİ GELİYOR
zel güvenliğin görevini yerine getiremediğinin saptanması üzerine başta statlar olmak üzere her türlü spor salonu ve sah..
POLİS 1954 DEN BERİ HER 10 NİSANDA 8 SAAT ÇALIŞMA MÜJDESİNİ BEKLİYOR
154 Yılından 21015 yıla geçen bu zaman zarfında polis 8 saat çalışma hayalini hep bir sonra ki 10 nisana bıraka bıraka s..
 BAŞPOLİSLER KOMİSER YAPILMALI.
PARALEL İLE 3.5 YILDIR MÜCADELE EDEN VE YARGI TOKATINI PARALELE İNDİREN BAŞPOLİSLER KOMİSER YAPILMALI. Etrafımızda Par..
Paralel yapıdan olmayanın yüzü hiç gülmeyecek mi?
Devletin Polisleri Diyor ki ( Ülkemizin Milletimizin yılmaz bekçileriyiz. Parayla satın alınamaz, haine boyun eğmeyiz.)..
BU KAÇINCI ON NİSAN
Emniyet Teşkilatının 170 inci kuruluş yıldönümünü, büyük bir coşku selinin yüreklerimizden taşan heyecanı ve evrensel bo..
EGM'den 'acil' kodlu DHKP-C uyarısı
Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın görev yaptığı Çağlayan Adliyesinde DHKP-C terör örgütü tarafından şehit edilmesi ve dün de İ..
DHKP-C üyesi  teröristt Şafak Yaylanın ölüsünü Köylüler Kabull etmedi
Karayoluyla yoğun güvenlik önlemleri altında gelen cenaze aracına bazı vatandaşlar tepki gösterdi. Babasının Evini Taşla..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
Advert
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI