Bugun...

"polis" İLE İLGİLİ HABERLER

2015 Tayin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanunu, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve ..
SAHTE KOMİSERLER GERÇEK POLİSTEN KAÇAMADI
Aydın’ın Efeler ilçesinde kendilerini komiser olarak tanıtarak bir şahsın evini sattırmaya çalışan iki şüpheli, tutuklan..
PROFİL UZMANI 40 POLİS GÖREVE BAŞLADI
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli 40 polis, ’profil uzmanı’ olarak görev yapabilmeleri için Emniyet Genel Müdü..
70 POLİSE TAHLİYE DİYEN O HAKİMLERE TUTUKLAMA TALEBİ
Paralel yapı soruşturmalarında gözaltına alınan yaklaşık 70 kişi için tahliye kararı veren 2 hakim için gözaltı kararı ç..
POLİS BAŞHEKİMİ SİLAHLA VURDU
Manisa'nın Salihli ilçesinde, bir polis memuru, özel hastanede başhekim olarak görev yapan Yener Bakan'ı silahla ağır ya..
POLİS EMNİYETTEN AYRIMCILIĞA SON VERMESİNİ İSTİYOR
2012 yılında program yapılan ve 2013 yılı içerisinde başta İstihbarat, Kaçakçılık, ve Kom Şubelere yani yaklaşık 10.000 ..
MANİSA EMNİYET MÜDÜRÜ CEREN DEN PARALEL AÇIKLAMASI
İYİ NİYETLİ DE OLSA BU GRUBA YARDIM EDENLERİN TERÖR ÖRGÜTÜNE YARDIM EDİYORMUŞ GİBİ DEĞERLENDİRİLECEKLERİNİ BİLSİNLER..
SİLAHINI DÜŞÜREN POLİS ALMAYA ÇALIŞIRKEN DEREYE DÜŞTÜ
Bursa’da devriye gezdiği sırada dereye silahını düşüren polis memuru silahını almaya çalışırken kendisi de düşüp yaralan..
EMNİYET ETMEDİ AMA DANIŞTAY KARARIYLA 350 PERSONEL TERFİ ETTİ
2014 terfi döneminde Gülen cemaatine yakınlığı nedeniyle terfi ettirilmeyen polis amir ve müdürlerinin başvurusunu Danış..
EMNİYETTE YENİ DÖNEM E-EMEKLİLİK
Emekli edilmesi kararlaştırılan 1786 polis şefinin emeklilik kararları PolNet üzerinden tebliğ edildi. Emekliler için ha..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI