Bugun...

"polis" İLE İLGİLİ HABERLER

Polis tahrik olursa vurabilir!
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Şerzan Kurt'u başından vurarak ölümüne yol açan polise olay sırasında taş atılmasını 't..
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BU BİR SKANDAL MIDIR?
Emniyet Genel Müdürlüğünün hazırladığı Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğinde Konuya ilişkin yapılan ve açıkla..
FAZLA MESAİ YAPIP KARŞILIĞINI ALAMAYAN POLİS'DEN SURİYELİ ÇOCUĞA BAYRAM HARÇLIĞI
ADANA'da devriye gezen polis ekipleri, kavşaklarda kırmızı ışıkta duran otomobil sürücülerinden para isteyen Suriyeli ço..
BAYRAMDA ÇALIŞAN İKİ KAT ÜCRET ALIR YA POLİS
Bayram günlerinde çalışanlara, arife günü ve bayramdaki çalışmalarının ücreti zamlı olarak ödenir. İşveren, “İznini bayr..
Terfi sınavında 8 bin polisin 5 bini elendi
Bir üst rütbeye terfi edecek 3 sınıf emniyet müdüründen komiser yardımcısına kadar olan rütbelerdeki 8 bin polisin girdi..
POLİSE 1O KM DE BİR GÖREV İMAMA HUTBEDE TRAFİK GÜVENLİĞİ
Ramazan Bayramı boyunca, trafik kazalarının yoğun yaşandığı güzergahlarda her 10 kilometreye resmi veya sivil bir polis ..
POLİSİN MAAŞINI ÇOK GÖRENLERE SORUYORUM !
BUNLAR POLİSE ÖZGÜ Diğerleri gibi 657 sayılı devlet memurları yasasına tabi olup, ama ilgili yasalara aykırı çalıştırılm..
PMYO mezunlarına 6 yıl mecburi hizmet şartı getirildi
PMYO Eğitim öğretim yönetmeliği 13 Temmuz itibariyle değişti.
AMİRİ NASIL ŞİKAYET EDERSİN ?
Amirleri veya kurumları tarafından haklarında uygulanan idari eylem ve işlemlerden dolayı memurların “şikâyet” hakkı bul..
POLİS, İMAM VE MÜEZİNLERİN BAYRAM ÜCRETLERİ BELLİ OLDU
Toplu sözleşme gereği güvenlik Polisin asıl işi, Ezan okumak Namaz kıldırmak ise tatil günlerinde saati 5,49 dan 3 günü ..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI