Bugun...

"polis" İLE İLGİLİ HABERLER

EGM' DEN TALTİF HABERLERİNE YALANLAMA
Emniyet Genel Müdürlüğü, basında yer alan "Görevlerinde üstün başarı gösteren polislere verilen taltiflere sınırlama get..
POLİSİN 3600 EK GÖSTERGESİNİ EGM HİÇ HESABA KATMAMIŞ
EGM personeline 3600 EK Göstergeyi reva görmemiş ki komisyonda ki temsilci 3600 ün külfeti nedir sorusuna onu heseplamad..
TBMM de torba yasa mesaisi
Meclis Genel Kurulu, Polislerin tazminatını yüzde 25 oranında artıran, ek gösterge puanının 3000'e yükseltecek,muhtar ma..
Gönüllü gitmişti
İdil ilçesinde PKK'lı teröristlerin zırhlı polis aracının geçişi sırasında düzenlediği saldırıda şehit düşen Trabzonlu p..
Alkollü sürücü Polise bıçak çekti!
Kahramanmaraş'ta durdurulduğu uygulama noktasında alkolmetreye üflememek için direndiği polis memuru A.D.'ye bıçak çekti..
Çoğunluğu polis 11 kişi gözaltına alındı!
Yasa dışı telefon dinleme operasyonu kapsamında Erzurum' da çoğunluğu polis memuru olmak üzere 11 kişi gözaltına alındı...
POLİSTEN HDP Lİ VEKİLE TOKAT GİBİ CEVAP
Devletten maaş alıyorsun sonra da 5 tane teröristin cenazesini almaya geliyorsun” dedi.
PKK dan hain saldır 7 yaralı
Diyarbakır ve Şırnak'ta operasyonlara katılan güvenlik güçlerine teröristler tarafından bombalı ve roketatarlı saldırı ..
Müdür den Komisere Tehdit Seni bir raporla FETÖ'cü yaparım!
Kızılkaya'nın fetocularla çekilmiş fotoğrafını tepki gösteren komisere 'Sizi bir istihbarat raporuyla FETÖ'cü ilan ederi..
POLİSLERE 2. ŞARK GÖREVİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
2. Şark görevi çıkmış ve ertelemiş olanlar ile 2. şark görevi çıkacak olan Polislerin bilmesi gereken önemli bir uyarı...
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI