Bugun...

"polis-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

4 bin polisin silahı alınacak
1776 Emniyet müdürünün emekli edilmesinin ardından Emniyet’teki F tipinin temizlenmesi için yeni düzenleme yapılacağı be..
EMNİYET-SEN BAŞKANINDAN TARİHİ DAVET
Kamuoyunun malumu olduğu üzere, Emniyet Teşkilatı mensuplarının müzminleşmiş sorunlarının çözümü ve bunun neticesinde de..
!0 NİSAN MÜJDESİ BU OLSA GEREK
Genelkurmay'dan polislere kötü haber geldi. Meslekte 10 yılını doldurmuş polislerin askerlik hizmetini yapmış sayılıyord..
EMEKLİ EDİLEN MÜDÜRLERİN LİSTESİ
EMNİYETTE BÜYÜK OPERASYON .. İŞTE EMEKLİ OLUNMASI İSTENEN ve 'EMEKLİ OLMASIN' DENİLEN 3 BİN EMNİYET MÜDÜRÜNÜN İSİM LİSTE..
MECLİSTE PARALEL TEMİZLİĞİ
Polis, asker, yargı ve bürokrasiyle birlikte TBMM’de de paralel temizlik yapılacak. Meclis çalışanlarına dair hazırlanac..
Diyarbakır'da hayali örgüt oluşturup dinleme yapmışlar
Diyarbakır emniyetindeki Paralel polislerin, kentteki sivil toplum örgütlerini gerçekte olmayan "İran yanlısı Caferiler ..
1725 MÜDÜRDEN 1150'Sİ EMEKLİYE SEVK EDİLDİ
1. sınıf 1150 emniyet müdürü emekli edildi
ZALİMİN ZULMÜ VARSA POLİSİN ALLAH'ı VAR
Dayak yenildiğinde Doktorun Bakanı ve Sendikası, Öğretmenin Bakanı ve Sendikası medyada personeline yapılanları kınar ha..
EGM YOK DESE DE POLİSLER ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKIYOR
27-29.08.2014 tarihinde Diyarbakır İlimizde Kafalarına arkadan kalleşce kurşun sıkılarak öldürülen polisleri EGM Şehit k..
EMNİYET-SENE KARŞI ÇIKANLAR DERNEK KURMA DERDİNDE
17 Aralıktan önce keyfleri yerinde olup ta Emniyet-Sen'in kurulmasına karşı çıkanlar, mağdur olunca Dernek Kurma derdine..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI