Bugun...

"polis-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

POLİSLERE ZORUNLU ŞARK GÖREVİNE DANIŞTAYDAN RED
Polislerin 2.şark görevi ile ilgili çok mağduriyetler yaşadığını ve ailelerini geride bırakarak doğu illerine göreve git..
SİLVAN'DA ASKERE HAİN TUZAK
Diyarbakır'ın Silvan İlçesi karayoluna PKK'lı teröristlerce döşenen mayının patlatılması sonucu bir askeri araçta hasar ..
Emniyet-Sen davasında zafere son adım...
Pekiyi 16 Aralık günü ne mi olacak; Ankara Valiliği tarafından sendikanın kapatılmasına yönelik Ankara İş Mahkemesine aç..
DİYARBAKIR DA POLİSE BOMBALI SALDIRI
Diyarbakı'da PKK'lılar rögara tuzakladıkları bombayı zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettirdi. Patlamanın ..
AMAN DİKKAT EDS ARTIK HER YERDE
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği proje kapsamında, Mobil Elektronik Denetleme Sistemi araçları, İstan..
657'deki hizmet sınıfları kalkıyor!
Hükümetin bir süredir üzerinde çalıştığı yeni memur yasanın ayrıntıları belli oluyor. Çalışmada özellikle performans ödü..
Teröristler, Hendeklere 5 Ton Bomba Yerleştirmiş
5 gündür sokağa çıkma yasağı olan Nusaybin'de teröristlerin hendeklere yerleştirdiği patlayıcılar imha ediliyor. Teröris..
Silvan'daki Duvar Yazıları İçin İnceleme Başlatılıyor
İçişleri Bakanlığı, Silvan'daki terör operasyonunun ardından bazı evlerin duvarlarına yazı yazılmasına ilişkin inceleme ..
KATİL DEVLET KATİL POLİS DİYEN KANSIZLAR NEREDE
Ankara Tren Garında patlama oldu, saat geçmedi Katil Devlet katil Poliz dediler, tv kanallarına çıktılar,
Fransa'da art arda terör saldırıları
Fransa'nın başkenti Paris'te eş zamanlı olarak 7 ayrı terör saldırısı gerçekleştirildi. Saldırılarda 158 kişi hayatını k..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI