Bugun...

"polis-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

BAŞ POLİSLİK TE YENİDEN DÜZENLENME
Başpolis' ve 'Kıdemli Başpolis' olarak değiştirilmesi, bu rütbelerdeki personelin büro memuru ve ekip memuru olarak göre..
ŞEHİT POLİSİN DEĞERİ SIRP HOLİGAN KADAR YOK MU ?
Sırp taraftar öldürüldüğünde gelip bizzat havalimanından uçağa kadar eşlik edip gönderen bakan ve emniyet müdürleri... Ş..
KPSS HIRSIZLARINDAN FUL ÇEKENLER GENELDE KARI KOCA
2010 yılında yapılan KPSS sınavında sadece Eğitim Bilimleri soruları çalınmadığı Genel Yetenek ve Genel Kültür soruların..
POLİS HER YERDE HEDEFTEKİ İLK KİŞİDİR
Fransa da ki medet uman polisi acımasızca vuranları kınıyoruz
Ekmekci yüzünden Diyarbakır karıştı
Diyarbakır'da, 'Berkin Elvan ve Ceylan Önkol'un katilleri cezalandırılsın' yazılı bildiri dağıtan gruba polis müdahale e..
Gözaltında bulunan 18 emniyet mensubu serbest bırakıldı
Gaziantep'te 'yasadışı dinleme' operasyonu kapsamında gözaltına alınan 22 polisten 18'i, çıkarıldıkları mahkemece tutuks..
Şehit Polise Son Görev
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada,şehit polis memuru Kenan Kumaş için bugün saat 12.00'de İstanbul Emni..
Polislerin yapmadığı fedakarlık mı var?
Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU bombalı saldırıya maruz kalan iki meslektaşımızın kendilerini feda ederek büyük bir faciayı..
Sultanahmette canlı bombalı saldırısı: 2 polis yaralı
İstanbul'un turistik semtlerinden Sultanahmet'teki bir polis noktasına canlı bomba saldırısı düzenlendi. Saldırıda 2 pol..
SİİRT POLİSİNDEN KALPAZANLARA TOKAT
Siirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan arama sonucunda 20 bin 50 lira d..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI