Bugun...

"polis-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Seçim için Geçiçi Görevlendirilen Polisler 3 ay boyunca masrafları cebinden ödeyecek
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Öyle bir şey yok desede 7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinin güvenliği içi..
ANGARYA GÖREVLERE SON VERİLSİN
Türk polis teşkilatının tarihsel gelişim süreci içinde günümüze kadar Dünya konjoktörüne uyum çerçevesinde gelişerek gel..
EMNİYET 20 BİN POİS GÖREVLENDİRMESİ YOK DEDİ PEKİ GEÇİCİ GÖREVLER NİYE
Emniyet Genel Müdürlüğünden, 7 Haziran'da yapılacak genel seçim için "20 bin polisin görevlendirilmesinin, hiçbir şekild..
Hanefi Avcı mesleğe geri dönüyor!
Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’ya mesleğe dönüş yolu açılıyor. Ankara 14. İdare Mahkemesi, Ankara Valisi Kılıçlar’ın, A..
NE DEVLET NE EMNİYET YARDIMCI OLUYOR
Unutulmak bu olsa gerek. 2011 yılında Bitlis Polis okulunda öğrenci iken PKK nın hain saldırısında ağır yaralanan Emre B..
Seçimde 20 bin polis görevlendirilecek mi?
Emniyet Genel Müdürlüğünden, yapılacak genel seçim için "20 bin polisin görevlendirilmesinin, düşünülmediği ve planlanma..
Müzakereci polisler 2 yılda 135 can kurtardı
Adana'da, toplumsal olaylarda vatandaşın canını kurtarmak ve zarar gelmesine önlemek amacıyla faaliyete geçen ve özel eğ..
ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ
ONLARIN EKMEĞİ VATAN İÇİN ÖLMEKTİR, SAPANLA FIRINA GİTMEK DEĞİL
SIRF POLİS OLDUKLARI İÇİN HAKLARI ENGELLENİYOR
Emniyet-Sen Yönetim kurulu üyesi ve CHP den millet vekili aday adayı Polis Memuru Ali Hakan YATKIN sırf polis oldukları..
EMNİYET SEN KURUCULARINDAN İRFAN BAŞKAN GÖREV DÖNDÜ
Emniyet-Sen Kurucu Genel Başkanı İrfan ÇELİK mesleğe döndü. Mesleğe ilk başladığı günden beri Polisin Özlük Hakları ve ..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI