Bugun...

"polis-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

AİLE İÇİ ŞİDDETTEN 44 POLİS AÇIĞA ALINDI
İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya Türkiye'de bir ilke imza attı. Eşini döven 44 polis memuru hakkında soruşturma başla..
Sivas merkezli
Usulsüz dinlemelere ilişkin Sivas Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında 5 polis hakkında tutuklama ..
Emniyet Müdürü Millet Vekilliği Adaylığını Açıkladı
Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç, 7 Haziran seçimleri için milletvekilliği adaylığını aç..
POLİS KOPYAYI GÖRMEDİ AMA JANDARMA GÖRDÜ
2010'daki KPSS skandalıyla ilgili soruşturmada, Emniyet, şüpheli Baki S.'nin bilgisayarında 'KPSS sorularının bulunmadığ..
POLİSLERDEN MECLİS ATAĞI
Özlük hakları, fazla mesai ve 3600 ek gösterge gibi konularda aradıklarını bulamayan polisler, milletvekili adayı olan m..
Teröristler taviz aldıkça taleplerini genişletiyor
Hozat, terör örgütü PKK’nın silah bırakması için hükümetin de mutabakata vardığı Dolmabahçe’deki 10 başlığın müzakere ed..
476 kişi MİT'e sızacaktı
Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT), 17 Nisan 2014’te Meclis’ten geçen yasayla kullanmaya başladığı yalan makinesi ilk ..
Güneydoğu’ya MOBESE dayanmıyor
PKK, Emniyet güçlerinin takibinden kurtulmak ve daha rahat hareket edebilmek için MOBESE kameralarını hedef aldı.
Bahçeli'den paralel polis müdüre veto
Milletvekilliği aday adaylığı başvurularını 12 -18 Mart tarihleri arasında alan MHP, Karamahmutoğlu ile Atayün'ün başvur..
İÇ GÜVENLİK PKETİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER
Kabul edilen maddelere göre, kolluk amirinin yazılı, acele hallerde sözlü emriyle kişinin üstü, eşyası, aracı aranabilec..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI