Bugun...

"komiser" İLE İLGİLİ HABERLER

Emniyette terfi ve emeklilik depremi
Emniyet Genel Müdürlüğü,116 Başkomiserin Emniyet Amirliği rütbesine, 94 Komiserin Başkomiserlik rütbesine, 276 Komiser Y..
O İLLERDE 6 KOMİSER, KOMİSERLERİN İMAMI VE 32 POLİS TUTUKLANDI
O İLLERDE 6 KOMİSER, KOMİSERLERİN İMAMI VE 32 POLİS TUTUKLANDI
EGM' DEN BİR MÜLAKAT SINAVINDA DAHA SKANDAL İDDİASI
Yapılan her mülakatın ve sınavın bir puanlaması vardır. Adaylar aldığı puanı Danıştay’ın birçok emsal kararında olduğu g..
Müdür den Komisere Tehdit Seni bir raporla FETÖ'cü yaparım!
Kızılkaya'nın fetocularla çekilmiş fotoğrafını tepki gösteren komisere 'Sizi bir istihbarat raporuyla FETÖ'cü ilan ederi..
KOMİSER YARDIMCILIĞI SINAVI AÇIKLANDI 62 PUAN VE ÜSTÜ BAŞARILI
İlk Derece Amirlik Eğitimi Öğrenci Adayı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) İlk Der..
KOMİSER YARDIMCILIĞI İÇİN YENİ ŞART
10 Mayıs tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Rütbe Terfi Yönetmeliğinde, ilk derece amirlik için yeni bir şart daha getiri..
KOMİSER POLİS MEMURUNU DARP ETTİ
İddialara göre 15 nisan günü Kilis Elbeyli ilçesinde Hükümet konağı bahçesinde Polis i.g Komiser A.Ç tarafından darp edi..
F komiserlere operasyon hazırlığı
EMNİYET, Komiser Yardımcılığı Sınavı sorularının Cemaatçi adaylara dağıtıldığını tespit etti. 100’ü aşkın komiser yardım..
SAHTE KOMİSERLER GERÇEK POLİSTEN KAÇAMADI
Aydın’ın Efeler ilçesinde kendilerini komiser olarak tanıtarak bir şahsın evini sattırmaya çalışan iki şüpheli, tutuklan..
ÖNCEKİ YILLARDA YAPILAN KOMİSER YARDIMCILIĞI SINAVINDA SKANDALLAR
Sayın Yetkili…….. Size Emniyet teşkilatı içerisinde yaklaşık 1500-2000 kişinin mağduriyeti hakkında bilgilendirmek isti..
VİDEO GALERİ
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI