Bugun...


Reklam
DENİZLİ ÇEVİK KUVVETTE 10 NİSAN SADECE RÜTBELİYEMİ
Sosyal medyada Denizlii Çevik Kuvvete Rütbeli Memur ayrımımı yapılıyor. Etkinlik Sadece Rütbeli ve Yalakalara mı düzenleniyor

DENİZLİ ÇEVİK KUVVETTE 10 NİSAN SADECE RÜTBELİYEMİ
+ -

Sosyal medyada  Denizlii Çevik Kuvvete Rütbeli Memur ayrımımı yapılıyor. Etkinlik Sadece Rütbeli ve Yalakalara mı düzenleniyor. Polismemurları Dayanışma Grubu isimni Topluluğa gelen çığlığı aynen yayınlıyoruz...

İiddiaların Araştırılıp adaletin tecelli ettirleceğini umut ederek

 

Bizler Denizli Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde çalışmakta olan bir grup Polis Memuruyuz.10 Nisan Polis Bayramı teşkilat mensuplarının moral ve motivasyonlarının artırılması amacıyla Denizli Çevik Kuvvete ücretsiz sinema etkinliği düzenleneceğine dair tebligat geldi. Tebligatta hangi tarihte hangi filme kaç kişi gitmek istiyorsun gibi sorular vardı.120 kişilik çevik kuvvet de yaklaşık 80 kişilik bilet talep edilmiş. Bugün müdüriyetten 38 tane bilet göndermişler. Bunların 25 tanesini Rütbeli personel kendi aralarında eşi dostuyla gidebilmek için paylaşmış. Geriye kalan biletlerin bir kısmını kendine yakın hissettiği polislere 3-5 tanesi de sonradan haberi olan personele verilmiş. Listeye bilet almak için isim yazdıran Çevik Kuvvet Personeline ise hiç bilet verilmemiş bile. 

Ayrıca hem Çevik Kuvvet Şube müdürlüğünde görev yapmakta olan, aynı zamanda vekaleten Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Büroya bakan . komiser yardımcısı Tugay SEZGİN Çevik Kuvvetten 3-4 Adet bilet almasına rağmen, bu Büroya da baktığı için burada çalışan Tayfun isimli memura Mobbing uygulamak sureti ile buraya gelen 2 biletten birini de yine kendisi almıştır. Ayrıca bu komiser Yardımcısı Tugay SEZGİN Çevik kuvvette görev yaptığı süre içinde sürekli olarak personelin moralini bozmakta, personeli hakir görüp rencide etmektedir. 

Şimdi biz Denizli Çevik kuvvet olarak soruyoruz...10 Nisan Polis Bayramı AMİRLERİN BAYRAMIMIDIR, yoksa tüm Emniyet Mensubu Personelinin bayramımıdır?

Sözde bizim moralimizin düzelmesi, motivasyonumuzun artması için yapılan uygulamada maalesef her zaman olduğu gibi yine Amirler işin kaymağını yemiştir.

Hak gaspını yapan Denizli Çevik Kuvvet de görev yapan Amirleri ve Başpolisleri KINIYORUZ.
Kaynak: Polis Memurları Dayanışma GrubuİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
Reklam
VİDEO GALERİ
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI